CHIP TIUNINGAS + „AUTOTAU“ MEISTRŲ RINKTINĖ

Variklio galios didinimas su visai kitais motyvais! Variklio čipavimas Kauno Vilniaus Klaipėdos mieste ne sportui,  o saugumui ir malonumui. Mūsų kūryba su mūsų atsakomybe. Žinome, ką ir kaip darome. Jums jau padarytas „Chip Tuning“ užsienyje? Galim patikrinti ar gerai… Galime perdaryti pagal mūsų metodiką.

Galim patikrinti – atlikti autodiagnostiką, nesvarbu ar tai dyzelis ar benzinas ar vandenilinis modelis. Viskas yra įmanoma! „Čipas“ – sąvoka, kurią visi suvokia savaip. Atlikdami savo darbus – atsakysim į bet kokį klausimą. Mokyti – nemokome… Tačiau informacijos – taip pat negailime…

CHIP TUNING

VARIKLIO GALIOS DIDINIMAS KAUNE VILNIUJE KLAIPĖDOJE SU „AUTOTAU“ MEISTRŲ RINKTINE +++

JUMS RŪPI KILOVATAI – MUMS VARIKLIO RESURSAS

Dėl klaidingos nuomonės, kurią sukuria vieša erdvė internete, bet kuriam vairuotojui, nusprendusiam padidinti variklio galingumą, kyla vienintelis klausimas: „Kiek kilovatų galima dadėti/pridėti prie jo Audi Bmw, Opel, Toyota, Alfa Romeo, Ford ar Mercedes automobiliui?“

Kažkodėl niekam šiandien jau neberūpi, kad kuo daugiau Kw padidinsim variklio galią, tuo labiau bus apkrauti visi pagrindiniai variklio sistemos mazgai.

NORITE PROFESIONALAUS CHIP TUNING SPRENDIMO?

O GALBŪT PATARIMO?

SKAMBINKITE DABAR!

Tomas

CHIP TUNING VILNIUS

Automobilių  chip tuning Vilniaus mieste dabar!

Dalius

CHIP TIUNINGAS KAUNE

Automobilių chip tuning Kauno mieste dabar!

KUO MAŽIAU – TUO SAUGIAU

Jeigu esate ne sportininkas, o tas kuris saugo savo automobilį, kaip savo žmoną ar draugę – tada jums pas mus. Ar žinojote, kad protinga variklio valdymo bloko algoritmo korekcija, kurios metu atsiranda papildomai 15-20 kw (kilovatų), gali būti lygiai tokia pat galinga, kaip ir 35-45 kw matuojant su Dyno stendu.

Tai reiškia, kad jausmas spaudžiant gazo (akseleratorių) pedalą beveik niekuo nesiskirs nuo visiškai maksimalaus variklio čipavimo metodo, kurio metu atsiranda 35-45 kw. Čia ne stebuklas – čia realybė. Nes realybė tokia, kad žmogui reikalinga:

VARIKLIO DINAMIKA, O NE KILOVATŲ SKAIČIUS

kurį galima pamatyti užvažiavus ant Dyno stendo. Vairuotojams reikia, kad spaudžiant akseleratorių automobilis važiuotų, o ne „svajotų“… Mūsų tikslas ir yra šis tikslas. Jeigu jums reikia to paties, tuomet skambinkite dabar ir registruokitės. Pajėgumai mūsų turbūt didžiausi Lietuvoje – ir laukti ilgai nereikės.

Dirbame su tikrai 100 kartų sudėtingesniais autoelektronikos projektais, nei variklio galios didinimas – čipavimas, todėl šiam darbui tikrai nereikia skirti visos dienos. Atliksim viską ne gerai, bet greičiausiai idealiai.

NIEKO NEATSTOVAUJAME

NESAME NEI ITALŲ, NEI VOKIEČIŲ, NEI OLANDŲ, AR KINIEČIŲ ATSTOVAI

Būti kažkieno atstovu, reiškia imti jau redaguotą failą ir jį įrašyti į jūsų automobilio variklio valdymo bloką. Paprastai kalbant – yra taip… Dirbame su ne vienu Lietuvos autoservisu, kuris gali atlikti nuskaitymo ir įrašymo paslaugą su mūsų koreguotais ECU algoritmais. Tačiau tai mūsų darbas ir mūsų partneriai nuo savo klientų šios informacijos niekada neslepia.

TRAKTORIŲ VARIKLIO GALIOS DIDINIMAS VISOJE LIETUVOJE

Vienintelis Lietuvoje ir galbūt pabaltijo šalyse mobilus Dyno stendas traktoriams. Važiuojame į bet kurią Lietuvos vietovę ir atliekame individualią traktoriaus chip tiuningo procedūrą. Apie tai plačiau čia – traktoriaus čipavimas Lietuvoje >>>